Healing Festival & Oneness Feest
Wanneer: vrijdag 13 t/m zondag 15 augustus, van 14.00 tot 17.00 uur
Waar:Venwoude, Vuurse Steeg 1, 3749 AN Lage Vuursche
Website: www.healingfestival.nl/
Healing Festival
13 - 14 - 15 augustus
Ieder jaar organiseren wij een Festival met een diversiteit aan Spirituele en Bewustwording workshops en een Oneness Feest in de prachtige bossen en op een comfortabel Landgoed bij Lage Vuursche.
Met veel en diverse Creatieve Spirituele en Helende workshops. We willen uiteindelijk allemaal hetzelfde: Geluk ervaren, Bewustzijn verruimen, Vervulling, een Open Hart, ons eigenbelang overstijgen. En er zijn diverse wegen te bewandelen om daar bij te kunnen komen.
Kom laagdrempelig kennismaken en confronteer jezelf met de nieuwste workshops en inzichten. Vuurloop, Ilahinoor, Diadans, Inka workshop, Zweethut, Healing, Big Mind, Lachworkshop, Tantradans, Yoga, Reconnection, workshops met Gongs en Klankschalen, Satsangs met diverse leraren, Drumcirkel, Oneness Blessing, Mantra's, Stem en Klankwerk, Disco, Dreamtime Healing, Ademwerk, Sjamanenwerk, Spiritueel Schilderen, Thaise massage, heel veel muziek optredens, gratis Massages en een Kinderdorp.
Regen is geen bezwaar!
We hebben comfortabele verwarmde cursusruimten.
De prijs is slechts 200 euro voor 3 dagen met volledige biologische verzorging
Incl. alle workshops kamperen of dormitory.
We hanteren een maximum van 160 deelnemers om kwaliteit ruimte en natuur te handhaven.
Het kan ook luxer op eigen kamer.
Zie en meld je evt. aan op onze website:
www.healingfestival.nl
Oneness Feest
Zondagavond 15 augustus
Met een optreden van de Mantraband Bhakti Music en Oneness Blessings. Bij mooi weer in de open lucht bij regen houden we het feest binnen. Entree 15 euro
Meer info en/of aanmelden op: www.healingfestival.nl
Lorelei Vrouwenfestival 2010: Women and Earth
Wanneer: vrijdag 13 t/m zondag 15 augustus, van 16.00 tot 18.00 uur
Waar:Natuurcamping De Banken, Dasselaarweg, 3896 LT Zeewolde
Website: www.loreleifestival.nl
vrijdag 13 t/m zondag 15 augustus 2010
drie dagen lang alles doen wat je wenst
een sprookje in Zeewolde!
Het Lorelei Vrouwenfestival is een sprookjesachtig, ontspannen festival op een kampeerterrein in een natuurgebied dichtbij het water. Ruimte, rust, en grasvelden met grote tipis, prachtige oosterse tenten en kleine kampeertentjes. Een bijzondere openingsceremonie, onbeperkt toegang tot zeer diverse, bijzondere workshops, een markt, optredens, facials, consults, dansen om een vuur, een hot tub, een sauna, een fijne markt, massages, culinaire verwennerij en meer. Een terrein met alles wat een vrouw zich kan wensen!
Van veel vrouwen horen we dat ze het lastig vinden om vrouwelijk te zijn, niet weten wat vrouwelijkheid nu eigenlijk is. Terwijl het eigenlijk heel dichtbij en heel erg simpel is. Waarom is het erg simpel? Omdat vrouwelijke energie gaat over Zijn. Dat betekent weg uit het hoofd en op naar het lijf. Betekent: bewust genieten van zintuigen. Het is traag, loom, ontspannen, lekker, daar waar mannelijke energie echt energie is van het Doen. Het Doen is: gericht en gefocust werken, plannen, structuur, spanning en passie. Het voelt heerlijk, om traag, loom, ontspannen en lekker te zijn! Als je dat gevoel te pakken hebt, wil je het nooit meer kwijt. Het is een fijne basis van waaruit je ook je werk heel ontspannen kunt doen.
Tijd voor wat meer traagheid, loomheid, ontspanning en lekkers!
fietsroute langs Veluwse streekproducten met aansluitend een lunch uit uw fietstas!
Wanneer: zaterdag 14 t/m zaterdag 28 augustus, aanvang 9.00 uur
Waar:Restaurant de Prinsehove, Kanaal Zuid 344, 7364 CA Lieren
Website: www.mijnwebwinkel.nl/winkel/proeflokaal
Wanneer: zaterdag 14 en zaterdag 18 augustus vanaf 9.00 uur
Waar:restaurant de Prinsehove, kanaal Zuid 344, 7364 CA Lieren
Op 14 en 18 augustus aanstaande wordt in de omgeving van Lieren-Loenen-Beekbergen een pittoreske fietstocht georganiseerd langs diverse erven. Op de erven halen fietsers ingrediënten op, die aan het eind van de route worden overhandigd aan de chefkok van één van de betere restaurants in de regio. Deze kookt met de door u bijeen gefietste ingrediënten een heerlijke driegangenlunch. Weet wat er op uw bord ligt en laat de pure lokale smaken van de Veluwe voor zich spreken!
De route is ongeveer 20 kilometer lang. Koffie bij start en een aperitiefje bij de lunch zijn bij de prijs inbegrepen. Start en einde van de route is bij restaurant de Prinsehove in Lieren. Er wordt vanuit gegaan dat u met uw eigen fiets komt, een huurfiets kan geregeld worden op verzoek.
Deelname kan na aanmelding. Aanmeldingen graag voor 8 respectievelijk 22 augustus via proeflokaal@live.nl. Meer info op www/mijnwebwinkel/winkel/proeflokaal.
Workshop Ademwerk / Rebirthing
Wanneer: zondag 15 augustus, van 13.00 tot 17.00 uur
Waar:De Open Ruimte, J. Bakerstraat 40, 1311 GA Almere
Website: www.definest.nl/paginas/ademwerk
Tijdens de informatieve en transformerende workshop Ademwerk werk je gericht aan jezelf. Je maakt gebruik van een specifieke ademmethode waarmee je stress, oud zeer of belemmerende patronen uit het verleden of het nu loslaat. Hierdoor verbetert je gezondheid, vitaliteit en de harmonie in je lichaam en leven herstelt. Elke sessie is uniek.
Wanneer je vernieuwd naar huis gaat neem je een aantal nieuwe gereedschappen mee om verder aan jezelf te werken. Het Ademwerk is zo krachtig dat je zelfs weken na de workshop nog verrast kunt zijn door de behaalde resultaten.
De ervaringen verschillen per individu. Voor de één is het een fysieke ervaring, voor een ander een emotionele of spirituele ervaring of een combinatie.
Een overeenkomstigheid van de deelnemers is de verbazing en verwondering waarmee men aan het eind van de workshop naar huis gaat
Deze workshop is een fantastische investering in jezelf als je:
meer lucht, ruimte en liefde in je leven wilt ervaren en hierdoor beter zult functioneren;
beter resultaat zowel privé als op je werk wilt halen;
je levenskwaliteit wilt verhogen en je onbegrensde potentieel wilt leren gebruiken.
Groot Oneness Feest zondagavond 15 augustus
Wanneer: zondag 15 augustus, van 19.30 tot 23.45 uur
Waar:Venwoude, Vuurse Steeg 1, 3749 AN Lage Vuursche
Website: www.healingfestival.nl/festivaloneness.html
15 augustus is de verjaardag van Amma, echtgenote van Bhagavan.
Mede initiatiefneemster van de Oneness movement. Jaarlijks organiseren wij een feest om dit te vieren,en om op een leuke manier bij elkaar te zijn en om nieuwe mensen enthousiast te maken voor dit fenomeen. Meestal maakt het Oneness feest onderdeel uit van het Healing Festival. Dit jaar valt het de avond na het Healingfestival.
We hebben een prachtig terrein midden in de bossen.
We hebben een podium met de leuke 4 koppige Mantraband
in de open lucht Bhakti Music.
Zij spelen ingetogen en swingende Mantramuziek.
Bij regen hebben we een prachtige zaal.
We hebben een glazen piramide met drankjes en hapjes.
je kunt evt ook de avondmaaltijd met ons gebruiken.
Maaltijd is om 18.00 uur
Entree voor het feest om 19.00 uur
Feest 15 euro Incl. maaltijd 25 euro
Van te voren aanmelden is strikt noodzakelijk op de Oneness feest
pagina van www.healingfestival.nl
Pagina: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20




