Klik op een datum in de kalender om de agenda vanaf die dag te zien. Klik op de pijltjes om naar een andere maand te bladeren.

Organiseer je zelf activiteiten (lezingen, workshops, e.d.)? Geef je informatie aan ons door. Aan plaatsing zijn geen kosten verbonden, maar je toegangsprijs mag niet hoger zijn dan € 75. Onkruid behoudt zich het recht voor om je inzending zonder opgave van redenen te weigeren. Voor cursussen/opleidingen hebben we hier helaas geen plek.

< juni 2010 >
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
vandaag


Do-In: Chinese gezondheidsoefeningen

Wanneer: maandag 28 juni, van 10.00 tot 11.00 uur
Waar:SARASVATI Acupunctuur & Massage, Delistraat 48-hs, 1094 CX Amsterdam
Website: www.sarasvati.nl

Bij de Do-In-cursussen leer je Chinese gezondheidsoefeningen voor een goede Qi-stroom.

Dit zijn heel fijne oefeningen die je zelf dagelijks thuis kunt doen en die je helpen om klachten te voorkomen en te verminderen.

Met behulp van milde strekkingen en je ademhaling los je blokkades in de Qi-stroom op; je voelt je energieker, levendiger, je flexibiliteit neemt toe, je hebt meer contact met je lichaam en je bent je bewuster van je energie.

Cursus van 4x1 uur


In dialoog met Naropa

Wanneer: dinsdag 29 juni, van 20.00 tot 22.00 uur
Waar:Stadsbibliotheek, Gasthuisstraat 32, 2011 XP Haarlem
Website: webshop.ananda.nl/xcart/product.php?productid=473492&cat=6385&page=1

In dialoog met Naropa op 29 juni 2010.
‘In dialoog met…’ organiseert met Ananda Nieuwetijdswinkel in Haarlem maandelijkse dialogen over leven in het NU. Dit nieuwe initiatief wordt met veel plezier georganiseerd en nodigt u uit om een dialoog aan te gaan over alles wat te maken heeft met leven in het NU.

Naropa: 'Ik beschouw het als een voorrecht om mensen te inspireren die hun ware natuur willen realiseren.'
Naropa is leerling van ShantMayi en geeft zelf al jarenlang spiritueel onderricht.
De dialogen dienen als voeding om tot helderheid, stilte en openheid te komen.
Onderwerp van de avond zal zijn de essentie van het leven en hoe deze essentie te leven.

Datum: 29 juni 2010
Plaats: Haarlemse stadsbibliotheek, Gasthuisstraat 32, Haarlem
Tijd: 20.00 uur - circa 22.00 (Zaal open 19.30)

Voorafgaand is er koffie en thee.

Toegangskaarten: €10 in de voorverkoop verkrijgbaar bij Ananda Nieuwetijdswinkel, Gierstraat 8, 2011 GD Haarlem, tel: 023-5512887 of via de website.
Aan de zaal (indien niet uitverkocht) €12,50.

‘In dialoog met…’ is een initiatief van Ellen Helwes, Femke Witzel en Ananda Nieuwetijdswinkel. Meer info: www.ananda.nl.


Opleiding Traditionele FENG SHUI

Wanneer: donderdag 1 t/m donderdag 15 juli, van 10.00 tot 16.00 uur
Waar:Herman Van Roey, Geulincxstraat 21, 2060 Antwerpen
Website: www.hervaro.be

Zomer-intensieve opleiding!
Elk huis, gebouw, woning, heeft een eigen energieveld dat in wisselwerking staat met de omgeving, en impact heeft op bewoners/gebruikers van de ruimte(n). Feng Shui is dàt onderdeel van de Chinese metafysica, dat leert hoe dit werkt, en dus ook: hoe dit gemanipuleerd kan worden (om stoorvelden te verzwakken, en positieve velden te versterken). Wat normaal over drie modules gespreid wordt is nu gecondenseerd in een heel intensieve 10-daagse cursusreeks; aan de eindmeet moet je evenwel in staat zijn om zowel voor jezelf als voor anderen, woning/gebouw te optimaliseren.
Verdere details en praktische info vind je op de website!


Wild Country- Een muzikale een fotografische reis

Wanneer: donderdag 1 juli, van 19.45 tot 23.00 uur
Waar:Lutherse Kerk, Haddingestraat 23, 9711 KC Groningen
Website: www.camerataardesko.com

Ervaar de natuurlijke schoonheid van Australië met Wild Country. In een programma waarin het sterk variërende landschap van dit enorme continent centraal staat, neemt Wild Country u mee op een onvergetelijke ontdekkingsreis waarin muziek en fotografie samensmelten.

Het live concert door het kamerorkest Camerata Ardesko sleept u mee in de boeiende klankwereld van vijf van de meest vooraanstaande Australische componisten. In dit afwisselende programma komt de invloed van de aboriginal cultuur op deze componisten naar voren in twee stukken waarin gastspeler Catalin Milea op de didgeridoo met het orkest meespeelt. Tegelijkertijd kunt u, als onderdeel van het concert, genieten van een speciaal op de muziek gemaakte videoprojectie van adembenemende beelden vanuit het hele land. Tevens is er van de Australische natuurfotograaf Helen Daintree een kleurrijke foto-expositie te bewonderen van de meest ongerepte plekken in Australië.


Workshop hand- en voetmassage

Wanneer: vrijdag 2 juli, van 10.00 tot 13.00 uur
Waar:SARASVATI Acupunctuur & Massage, Delistraat 48-hs, 1094 CX Amsterdam
Website: www.sarasvati.nl

De handen van een kind laten ons zien en voelen wat ontspanning is: open, ontvankelijk, vol vertrouwen, losjes, zonder verwachtingen, ontdekkend en spelend. De voetjes warm, zacht, teder.

Onze handen en voeten hebben aardig wat te verduren in het dagelijks leven.
Ze staan altijd voor ons klaar en eisen weinig aandacht op. Maar ze genieten wel van aandacht!

In deze workshop leer je een aantal massagetechnieken voor de handen en voeten.
We gebruiken drukpunten en maken de gewrichten los. Door de massage gaat de energie weer lekker doorstromen, voelen je handen en voeten heerlijk ontspannen, en bovendien ben je je veel meer bewust van ze.

Een hand- of voetmassage is altijd lekker om te krijgen, maar ook om te geven!



Pagina: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23


Klikgids 2009

ONKRUID Orakels