Klik op een datum in de kalender om de agenda vanaf die dag te zien. Klik op de pijltjes om naar een andere maand te bladeren.

Organiseer je zelf activiteiten (lezingen, workshops, e.d.)? Geef je informatie aan ons door. Aan plaatsing zijn geen kosten verbonden, maar je toegangsprijs mag niet hoger zijn dan € 75. Onkruid behoudt zich het recht voor om je inzending zonder opgave van redenen te weigeren. Voor cursussen/opleidingen hebben we hier helaas geen plek.

< juni 2010 >
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
vandaag


Opleiding Traditionele FENG SHUI

Wanneer: donderdag 1 t/m donderdag 15 juli, van 10.00 tot 16.00 uur
Waar:Herman Van Roey, Geulincxstraat 21, 2060 Antwerpen
Website: www.hervaro.be

Zomer-intensieve opleiding!
Elk huis, gebouw, woning, heeft een eigen energieveld dat in wisselwerking staat met de omgeving, en impact heeft op bewoners/gebruikers van de ruimte(n). Feng Shui is dàt onderdeel van de Chinese metafysica, dat leert hoe dit werkt, en dus ook: hoe dit gemanipuleerd kan worden (om stoorvelden te verzwakken, en positieve velden te versterken). Wat normaal over drie modules gespreid wordt is nu gecondenseerd in een heel intensieve 10-daagse cursusreeks; aan de eindmeet moet je evenwel in staat zijn om zowel voor jezelf als voor anderen, woning/gebouw te optimaliseren.
Verdere details en praktische info vind je op de website!


Wild Country- Een muzikale een fotografische reis

Wanneer: donderdag 1 juli, van 19.45 tot 23.00 uur
Waar:Lutherse Kerk, Haddingestraat 23, 9711 KC Groningen
Website: www.camerataardesko.com

Ervaar de natuurlijke schoonheid van Australië met Wild Country. In een programma waarin het sterk variërende landschap van dit enorme continent centraal staat, neemt Wild Country u mee op een onvergetelijke ontdekkingsreis waarin muziek en fotografie samensmelten.

Het live concert door het kamerorkest Camerata Ardesko sleept u mee in de boeiende klankwereld van vijf van de meest vooraanstaande Australische componisten. In dit afwisselende programma komt de invloed van de aboriginal cultuur op deze componisten naar voren in twee stukken waarin gastspeler Catalin Milea op de didgeridoo met het orkest meespeelt. Tegelijkertijd kunt u, als onderdeel van het concert, genieten van een speciaal op de muziek gemaakte videoprojectie van adembenemende beelden vanuit het hele land. Tevens is er van de Australische natuurfotograaf Helen Daintree een kleurrijke foto-expositie te bewonderen van de meest ongerepte plekken in Australië.


Workshop hand- en voetmassage

Wanneer: vrijdag 2 juli, van 10.00 tot 13.00 uur
Waar:SARASVATI Acupunctuur & Massage, Delistraat 48-hs, 1094 CX Amsterdam
Website: www.sarasvati.nl

De handen van een kind laten ons zien en voelen wat ontspanning is: open, ontvankelijk, vol vertrouwen, losjes, zonder verwachtingen, ontdekkend en spelend. De voetjes warm, zacht, teder.

Onze handen en voeten hebben aardig wat te verduren in het dagelijks leven.
Ze staan altijd voor ons klaar en eisen weinig aandacht op. Maar ze genieten wel van aandacht!

In deze workshop leer je een aantal massagetechnieken voor de handen en voeten.
We gebruiken drukpunten en maken de gewrichten los. Door de massage gaat de energie weer lekker doorstromen, voelen je handen en voeten heerlijk ontspannen, en bovendien ben je je veel meer bewust van ze.

Een hand- of voetmassage is altijd lekker om te krijgen, maar ook om te geven!


Roma Zigeunerweekend met Maljaki Luludji

Wanneer: vrijdag 2 t/m zondag 4 juli, van 11.00 tot 16.00 uur
Waar:, Winkelsteeg 5, 7975 PV Uffelte
Website: www.uelenspieghel.nl

Workshops met begeleiding van zigeunerorkest Maljaki Luludji

Deelnemers leren diverse Zigeunerdansen o.a. Hongaars, Roemeens, Russisch en/of Servisch, Oriëntaals en nieuw is de Flamenco workshop.
Samen met het orkest zingen we liedjes in de Zigeunertaal (Romanes).

De workshops staan o.l.v. Gusztáv Balázs, die in Hongarije is uitgeroepen tot de beste danser op Zigeunergebied en zijn vrouw Elsa Balázs Grollé, die is gespecialiseerd in de Oriëntaalse zigeunerdansen. Zij zingt ook in orkest Maljaki Luludji (Wilde Bloem), dat voor "live" muziek zorgt.
Gastdocenten zijn Waldo Kloor (Hongaars en Roemeens), Karin van der Knoop (Egyptisch) en Hanneke Minnaert-Koolen (Flamenco).


ROMA Zigeunerconcert en met Maljaki Luludji

Wanneer: zaterdag 3 juli, van 20.00 tot 22.30 uur
Waar:De Uelenspieghel, Winkelsteeg 5, 7975PV Uffelte
Website: www.uelenspieghel.nl

Concert en dansfeest op zaterdag 3 juli 20.00 uur

Hongaarse en Roemeense Zigeunermuziek
Orkest Maljaki Luludji (Wilde Bloem)
o.l.v.Gusztáv Balázs uit Hongarije,
met zang en dans van Elsa Balázs – Grollé.
Natuurlijk kan er gedanst worden.



Pagina: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23


Klikgids 2009

ONKRUID Orakels